زهره سادات.ا هستم.دختر بهاری فروردین69 و یک خانه دار نیمه نویسنده(:رشته تحصیلی ام در کارشناسی علوم اجتماعی بوده و در مقطع ارشد مطالعات فرهنگی خوانده ام.در اسفندماه 97 بعد از  گذر از پیچ و خم ها و تحمل مشقت تحصیلی بسیار و قریب به 5 سال، بالاخره از تز کارشناسی ارشدم دفاع کردم.

علاقه مندی های من: خواندن کتب غیر داستانی، زبان انگلیسی و اسپانیایی ،پیاده روی و شنا و صد البته نوشتن(یادداشت و جستار نویسی).همچنین در حال حاضر در حال یادگیری تولید محتوا هستم.این را هم بگویم که از کودکی دستی بر نقاشی کشیدن داشته و بسیار به نقاشی با مداد رنگی علاقه مند بوده و همچنین استعداد نسبتا خوبی در زمینه این هنر داشتم،اما متاسفانه به دلایلی نتوانستم خیلی پیگیر این هنر باشم.علی رغم اینکه در درس هنر اکثرا نمرات خوبی کسب می کردم،بخت با من یار نبود که به صورت جدی همانند نویسندگی،این مسیر را ادامه دهم.امیدوارم روزی دوباره بتوانم با کمی تمرین راه افتاده و نقاشی را همانند نویسندگی پیگیری کنم.

همچنین قبلا دانشجوی دوره مجازی نویسندگی خلاق با تدریس جناب شاهین کلانتری بوده ام.در این وبلاگ شخصی نوشته هایم را با شما به اشتراک می گذارم. در واقع اینجا هم در حال شاگردی و کسب تجربه در زمینه نوشتن هستم و هم در حال نویسندگی.هم معلم خود هستم و هم دانشجوی خود..